PUBG NEW STATE PC üzerinden oynama 2022

PUBG NEW STATE IOS ve ANDROID için geliştirilmiş bir aksiyon oyunudur. Milyonlar tarafından oynanan aksiyon oyunu son dönemlerin en çok kitlesi bulunan oyundur.

Online oynanan bu oyun genel olarak erkeklerin ilgisini çekse birçok bayan kullanıcı kitlesi de bulunmaktadır. Oyun içi takımlaşma ve sesli konuşma gibi özellikler oyunu daha eğlenceli hale getirmektedir.

Askeri oyunlar ilginizi çekiyorsa bu aksiyon oyunu sizler için geliştirilmiştir. Gerçeğe bağlı birçok özellik bulunmaktadır. Farklı stratejiler geliştirerek arkadaşlarınız ile hayatta kalmaya çalışabilirsiniz. Mobil için geliştirilen bu oyunu kullanıcılar bilgisayar üzerinden oynamak istiyor. Böyle bir şansınız bulunmaktadır. Sizlerde bilgisayar üzerinden oynamak istiyorsanız gelin nasıl oynayacağınızı beraber inceleyelim.

PUBG NEW STATE PC NASIL İNDİRİLİR?

BlueStacks mobil oyunları bilgisayar üzerinde oynamanız için geliştirilmiş en iyi platformdur. Bluestacks programını indirerek gmail hesabınızla Google Play üzerinden PUBG NEW STATEoyununu indirebilirsiniz. PUBG NEW STATE PC üzerinden Bluestack platformu ile oynanabilir. Gerekli tuş kombinasyonlarını ayarlayarak bilgisayar üzerinden arkadaşlarınız ile eğlenmeye başlayabilirsiniz.

oyunkasabasi

Read Previous

GTA 5 Modları nasıl yüklenir? 2022

Read Next

Lifeafter PC’de Nasıl Oynanır?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.