Lifeafter Nasıl Oynanır?

Lifeafter, hayatta kalma temasıyla öne çıkan ve zombi salgını moduyla ünlenen oyunlardan bir tanesidir. Oyun mobil olarak yayınlanmasıyla birlikte oyuncular akıllı cihazlarından kolaylıkla erişim sağlayarak erişebildiler. Yapımcıları oyun içerisindeki her detayı önemseyerek günümüz oyunlarından farklı bir tarz yaratmışlardır. Özellikle hayatta kalma ve zombi konularını birleştiren oyunlar genellikle mobil üzerinde ilk defa yapıldığı için büyük indirme sayılarına ulaşarak oyuncuların gözüne girmeyi başarmıştır.

LifeAfter’a yeni başlayan bir oyuncu kendi içerdiği Dünya’da oldukça yetkin bir eğitim kısmıyla oyuna başlamaktadır. Yeterince profesyonel hazırlanan bu Eğitim bölümü oyuncuya her ayrıntıyı öğrettiği için geçmenizi pek önermiyoruz. Çünkü ileride karşılaşacağınız her sorun kaynağı burayı geçmenizden dolayı kaynaklanabilir. Eğitim kısmından sonra sizden belirli şeyler yapmanız beklenerek ilerleme kaydetmeniz istenir. Bu istenen şeylerin başında öncelikle ev yapmanız ardından da hayatta kalabilmeniz adına temel ve basit şeyler yapılır.

Oyunda gerekli adımlarda ilerlerken birkaç gün sonra oldukça zorlaşmaya başlayacak. Bu durumda en basit olarak bulduğunuz şeyleri bile bulmakta güçlük çekebilirsiniz. Farklı haritalarda şansınızı deneseniz bile oldukça zorlanıp ölebilme ihtimaliniz vardır. Bu tür bir durumla karşı karşıya kaldığınızda oyunun size sunduğu görevleri yapmak önceliğiniz olsun. Bunun dışında ise herkese açık olan haritalara girerek gerekli eventlerle malzemeler toplayıp tekrardan haritanıza dönebilirsiniz. Böylelikle hızlı gelişip, oyunda büyük ilerlemeler kaydedebilirsiniz.

oyunkasabasi

Read Previous

Arena of Valor Sistem Gereksinimi Nedir?

Read Next

PUBG Mobile En İyi Hassasiyet Ayarları!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.