GTA 6 Ne Zaman Çıkıyor?

GTA 6 ne zaman çıkıyor? Sorusu oyun severler arasında ne çok merak eden sorulardan birisidir. Oyun meraklıları için en iyi oyunlar olma kategorisinde yer aldığı düşünülen oyunun çıkış zamanı ilgililer için merak konusu olmaya başladı.

Araştırmalara göre oyunun çıkış tarihi ve yeri olarak Miami Ekim 2023 tarihi olması bekleniyor. Rockstar games yapmış olduğu açıklamasında 15 Mart gibi bir tarih vermektedir. Konu hakkında açıklama yapan diğer bir yayıncı Take Two İnteractive’dir.  Şirketin bu iş için Mart 2024 sonuna kadar 89 milyon dolar harcaması beklenmektedir.

GTA 6 Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı

Günümüzde online olarak oynan oyun kategorilerinde adından en çok söz ettiren oyunlardan olan GTA 6 ekran görüntülerinin ortaya çıktığı yönünde söylentiler sosyal medyada dolaşmaktadır. GTA RP tarafından görüntülerin ortaya atıldığı ya da sızdırıldığı düşünülmektedir. Görüntülerinin kaynağının bilinen popüler ve saygın bir kişi olduğu düşünülmektedir. Oyun yapılan paylaşımlara göre içerinde pek çok işlevsel özellik barındırmaktadır. Bu işlevsel özelliği oyunun popüleritesini arttırmaktadır.

oyunkasabasi

Read Previous

PUBG Mobile Kasma Sorunu Çözümü

Read Next

Garena Free Fire PC İndirme

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.