GTA 5 Laptop’da takılma kasma sorunu çözümü 2022

GTA 5 bir çok oyuncunun severek oynadığı ve özellikle online olarak en fazla tercih edilen oyunların başında geliyor. GTA 6 için çalışmalar yapan Rock Star Games GTA 5 güncellemelerini de ihmal etmiyor. özellikle son dönemde Laptop üzerinden oyunu oynamak isteyen oyuncular bazı sorunlar yaşıyor. GTA 5 Laptop’da takılma kasma sorunu çözümü 2022 ile karşınızdayız.

Laptop da oyun oynamak masa üstü platformlar kadar ne yazık ki akıcı olmuyor. Birde düşük bir sistem var ise GTA gibi online oyunlar sorun çıkarabiliyor.

RAM Yükseltin

Online oyunlarda daha iyi performans almak için Ekran kartı takviyesi şart olsa da bazen RAM desteği de gerekir. Özellikle 4 GB RAM ile GTA oynamaya çalışanlar mutlaka RAM eklemesi yapın

Grafik ayarlarına göz atın

Online oyunlarda anlık FPS düşüşü söz konusu olabilir. Yeni bir sistem değilse grafik ayarlarını biraz daha düşürün. Bu sayede çok daha iyi bir performans alırsınız.

Driver güncelleyin

Güncel olmayan her sürücü tam performans ile çalışmaz. Bu nedenle de driver güncelleyin ve bilgisayarı yeniden başlatarak oyunu tekrardan açın

oyunkasabasi

Read Previous

Roblox Connection Error Hatası çözümü 2022

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.