Garena Free Fire Nasıl Oynanır?

Garena Free Fire, 111 Dots Studio tarafından geliştirilerek piyasaya sürülen bir Battle Royale oyunudur. Oyuncular tarafından çok fazla sevilerek her an aktif bir şekilde oynanan oyun, 2019 yılında Dünya’nın en fazla indirilen mobil oyunu ödülünü kazanmıştır.

 Oyuncular farklı oyunlara kıyasla Free Fire’ı daha basit ve eğlenceli olması yönüyle severek adeta çok sevmişlerdir. Oyun sadece mobil olarak oynansa bile bilgisayarlarda da çeşitli emülatörler sayesinde de akıcı bir halde oynayabiliyorsunuz. 

Oyunu oynamak için giriş yaptığınızda karşınıza çıkan eğitim bölümünde size yapılması ve izlenilmesi gereken yol gösterilerek rakipleriniz ile nasıl başa çıkacağınız teker teker anlatılır. Garena Free Fire’ı aslında çok kolay bir oyun olmasıyla da öne çıkmaktadır.

 Oyun içerisinde dikkat edilmesi gerekilen şeyleri sıralayacak olursak elbette ilk olarak rakiplerinizi alt ederken kullanacağınız silahları söyleyebiliriz. Bu silahların seçimini yaparken hasar miktarlarına ve sistemlerine göz atmayı unutmamalısınız. Bunun dışında hareketlerinizi kontrol ederken parmaklarınızla ekrandaki göstergelere basmak zorundasınız. Free Fire gibi oyunlara aşina olan birisinin hiç sıkıntı yaratacağını düşünmüyoruz. Yeni başlayan bir oyuncu ise zamanla karakterini kontrol ederek kolayca rakiplerini alt edecektir. 

oyunkasabasi

Read Previous

Call Of Duty Mobile En İyi Silah Hangisidir?

Read Next

League of Legends Orta Koridor Nedir?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.