FİFA Mobile Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Dünya çapında bütün futbol severleri tek bir oyunda toplayan FİFA, bu seferki yaptığı hamle ile mobil oyuncuların da dikkatini de çekmeyi başardı. Uzun seneler boyunca oyun konsollarında oynanılan oyun şimdi ise Android ve İOS işletim sistemli cihazlara geliyor.

Böylelikle bütün oyuncu kitlesine daha fazla şans tanımak, oyun zevkini telefonlara yansıtmak ve kendi ismini de duyurmak temel amaçları arasında duruyor. Bunun yanında PES ve FİFA’da kitle çekme mücadelesi devam ederken mobil tarafında hangisi daha fazla ek özellik tanımlarsa kitleyi o taraf çekecek gibi gözüküyor. PES Mobile daha fazla boyuta sahip olduğu için akıllı cihazlarını verimli kullanmak isteyen çoğu oyuncu FİFA Mobile tarafına yönelerek oyun keyfini daha rahat yaşamak istiyor.

FİFA Mobile oynamak için akıllı cihazınızın en az 1 GB Ram ve 1GHz hızında işlemciye sahip olması istenilmektedir. 91 MB olan oyun diğer oyunlara kıyasla oldukça düşük bir boyuta sahiptir. Ek olarak oyunu oynamak istediğiniz cihaz Android tarafında 6.0 ve üstüne sahip olmak zorundadır.

oyunkasabasi

Read Previous

Call Of Duty: Warzone Nasıl İndirilir?

Read Next

FİFA 22 Arkadaşlarla Nasıl Oynanır?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.