CS:GO FPS Gösterme 2022

CS:GO oyununda konsol ekranı çok büyük bir öneme sahiptir. Konsol ekranından faydalanmıyorsanız oyun ile ilgili birçok detayı atlıyorsunuz demektir. Oyun içi minik detaylar ile ilgili ayarları yaparak daha profesyonel bir oyun sergilemek istiyorsanız kesinlikli konsolu kullanmanız gerekir. Oyun içerisinde konsol üzerinden işlem yapmak istiyorsanız (é) tuşuna basmanız gerekir. Daha önce konsol ile oyun içerisinde bir işlem yapmadıysanız ayarlar bölümünden “Geliştirici konsolunu etkinleştir” seçeneğini işaretlemeniz gerekecektir. CS:GO oyunun FPS göstermek için konsol üzerinden kod yazmanız gerekiyor.

CS:GO FPS GÖSTERME KODU

  • Oyuna girdikten sonra ESC tuşunun altındaki é tuşuna basarak konsol ekranını açın.
  • Konsol ekranına “+graph” ya da “cl_showfps 1” kodunu girerek oyuna ait tüm değerleri aktifleştirin.
  • Tüm değerleri görmek istemiyorsanız FPS görmek istiyorsanız “cl_showfps 1” kodunu yazmanız gerekir. Eğer FPS gösterimini aktif ettikten sonra tekrardan kapamak istiyorsanız “-graph” ya da “cl_showfps 0” komutlarını girmeniz gerekecektir.

Oyun içerisinde FPS takip ederek oyun ile ilgili hız sorunlarını kolaylıkla aşabilirsiniz. Profesyonel bir oyun oynamak istiyorsanız kesinlikle oyunun akıcı olması gerekir.

oyunkasabasi

Read Previous

AMONG US PC indirme 2022

Read Next

VALORANT isim değiştirme 2022

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.