Call Of Duty: Warzone Nasıl İndirilir?

Son zamanlarda Battle Royale oyunlarının başında gelen ve oyuncu kitlesinin oldukça sağlam olmasıyla bilinen Call Of Duty: Warzone, yayınlandığı ilk andan itibaren yüzbinlerce oyuncuya ulaştı. Oyun hayranları oyunu piyasaya yayınlanmadan önce ücretli bir şekilde satın alabileceklerini duysa bile Activision şirketi sayesinde oyuna tamamen ücretsiz bir şekilde erişilebildi.

Oyunu oynamak için geçen zamanlarda yayınlanan Call Of Duty: Modern Warfare’ı satın aldıysanız Warzone türü için herhangi bir şey yapmanıza kesinlikle gerek duyulmadığını bilmelisiniz. Call Of Duty: Modern Warfare içerisinden yapılan bir güncelleme sayesinde direkt olarak Warzone’a sahip olabiliyorsunuz. Bu sayede herhangi bir ücret ödemeden oyun keyfini doyasıya yaşama hakkına sahip olmaktasınız.  Üstelik bunun yanında sadece güncelleme yaparak değil PlayStation Store, Xbox ve Battle.net sitesinden de ücretsiz bir şekilde oyunu indirip oynayabilirsiniz.

Call Of Duty: Warzone oynamak isteyenler Call Of Duty: Modern Warfare’ı güncellerken ortalama 100 GB kadar bir güncelleme yapacaklardır. Bu uzun saatler boyunca indirmesi sürecek oyunu beklerken dilerseniz Call Of Duty: Modern Warfare’ın demo modunu oynayabilme hakkına da sahipsiniz.

oyunkasabasi

Read Previous

League of Legends Orta Koridor Nedir?

Read Next

FİFA Mobile Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.