Call Of Duty Mobile En İyi Silah Hangisidir?

Call Of Duty: Mobile, son zamanlarda mobil oyuncuların yeni gözdesi olarak biçimlenmiş durumda diyebiliriz. Heyecanlı ve aksiyonlu olarak geçen her oyun maçında adeta her oyuncu kitlesine hitap eden oyun, kolaylığıyla da herkesi sevdirmiş gözüküyor. COD Mobile oyuncularının bildiği üzere her yeni sezonda ve farklı içeriklerin gelmesiyle birlikte yeni silahlar oyuna ekleniyor. Bu silahlar oldukça gösterişli olarak yansıtılsa bile bazen gereksiz işlevleriyle de öne çıkmaktadır.

Oyunu oynarken rakiplerinizi alt etmek için kullanışlı ve hızlı bir silah arıyorsanız öncelikle ASM 10’a göz atmalısınız. Şayet bu silah oldukça düşük atış hızına sahip olduğu için uzun mesafede bulunan rakipleri çok kolay öldürebiliyor. Bunun yanında tüfek silahlarından olan KN-44 ve LK-24 hasar açısından savaş anında çok büyük farklar yaratmaktadır. Hassasiyet konusunda bu iki tüfek kontrol edilmesi kolay olduğu için yüksek hız deneyimini kullanarak savaşlarda birinciliği kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Call Of Duty: Mobile oyuncuları sunduğumuz silahlar dışında farklı olarak bir de MK2 silahını oldukça sevmektedir. Bu silah gerek işlevi gerekse hasarıyla rakipleri olduğu yerden çok hızlı bir şekilde silebiliyor. Oyun tarzınız hızlı ve kontrollüyse kesinlikle bu silahı kullanmanızı öneriyoruz.

oyunkasabasi

Read Previous

PUBG Mobile En İyi Hassasiyet Ayarları!

Read Next

Garena Free Fire Nasıl Oynanır?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.