Brawl Stars Bilgisayardan Oynanır mı?

Brawl Stars akıllı mobil cihazlara yönelik oluşturulan bir oyundur. Oyun içerisinde belirli görevleri ve mod özelliklerinin koyduğu alanlarda rakipleriniz ile savaşmaktasınız. Oyunu oynaması mobil cihazlarda zevkli olduğu kadar bilgisayarlarda da çok zevklidir. Özellikle klavye ve Mouse ile kontrol etmek oyunculara oldukça rahat hissettiriyor. İnsanlar Brawl Stars’ı bilgisayarda oynamanın mümkün olmadığını düşünse bile belirli Emülatörler sayesinde oynanabiliyor. Üstelik akıcı ve donmama seçenekleriyle birlikte oyun severler Brawl Stars’ın zevkini doyasıya yaşayabileceklerdir.

Brawl Stars’ı oynamak için seçtiğiniz emülatörü indirdikten sonra Ana sayfa kısmından oyunu yükleyerek kendi hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Ek bilgi olarak bilgisayarda oynayan oyuncuların daha hızlı kupa kastığı gözlemlenmiştir. Bu yüzden akıllı mobil cihazlar yerine seçili emülatörleri tercih edebilirsiniz.

Emülatör Nedir?

Emülatör, bilgisayar tarafında oluşturulmuş bir programdır. Bu program mobil cihazlara yönelik yapılan her uygulamayı açıp kullanmanızı sağlar. Özellikle Windows işletim sistemine sahip olarak oynanılması mümkün kılınmıştır. Android tarafında yer alan oynamak veya kullanmak istediğiniz her oyunu buradan indirerek dilediğiniz şekilde kullanırsınız. Örneğin klavye ve Mouse hakimiyetini kendinize göre ayarlamanız mobil cihazda kullanıyormuş hissiyatı verecektir.

oyunkasabasi

Read Previous

Minecraft 1.18 Yenilikleri Nelerdir?

Read Next

Fortnite FPS Artırmak İçin Neler Yapılmalıdır?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.