101 Okey Plus Nasıl Arkadaş Eklenir?

101 Okey Plus, Facebook üzerinden oynanan ve Dünya’nın en hızlı 101 Okey oyunu olarak bilinen oyundur. Zynga tarafından yayınlanan oyun Android, İOS ve Web tarayıcıları üzerinden direkt bağlanılarak oynanmaktadır. Üstelik emülatörler sayesinde de uygulamayı kolaylıkla indirip oynayabilmektesiniz. Oyun içerisinde yer alan farklı görünümler neredeyse bütün oyuncuları etkileyerek daha fazla oynanmasına neden olur. Özellikle bir arkadaş topluluğunun online olarak Okey oynaması farklı gözüktüğü için çoğu kişiler buraya yönelmektedirler. Ancak bazı durumlarda oyuncular arkadaş eklemekte zorlanarak normal maçlarda tanımadıkları kişilerle oynamak zorunda kalabiliyorlar. 101 Okey Plus’ta arkadaş eklemek için aşağıda yer alan adımları takip edebilirsiniz;

101 Okey Plus oyununda oyun içerisindeyken herhangi bir oyuncuyla arkadaş olabilmek için ilk önce karşı tarafın profil resmine tıklamalısınız. Ardından açılan yerde ‘’Arkadaş Ekle’’ butonu karşınıza çıkacaktır. Bu butona bastıktan sonra karşı tarafında sizi oyun içerisinden arkadaş eklemesiyle birlikte arkadaş olabilir, birlikte oyunlara katılabilirsiniz.

Arkadaş ekleme olayı sadece oyunlar içerisinde geçerli olmaktadır. Bunun dışında Facebook uygulamasını kullanarak da arkadaş ekleme yapabilirsiniz.

oyunkasabasi

Read Previous

Roblox En İyi Oyunlar – En Sevilen 10 Roblox Oyunu

Read Next

Dota Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.